STEM Vasaras skola meitenēm 2023

par tehnoloģijām un zinātni. Viena nedēļa lieliskā kompānijā, lai, praktiski darbojoties, izzinātu kādu aizraujošu tematu!

Vasaras skola notiks piecas dienas pēc kārtas no plkst. 9:00 līdz 16:30 Pārdaugavā.

Divas tēmas 8-12 gadus vecām meitenēm un divas tēmas 12-16 gadus vecām meitenēm. Vasaras skola notiks latviešu valodā. 

07.08.2023 - 11.08.2023

Spēļu dizains

Pievienojies spēļu dizaina un izstrādes nedēļai no 7. līdz 11. augustam un uzzini, kas ir jāzina un jāprot, lai radītu spēles! Kopā ar pieredzējušiem spēļu veidotājiem apgūsim visus spēles veidošanas soļus, no stāsta, tēlu izstrādes, dizaina, grafikas, līdz pat prototipēšanai.

Noslēguma prezentācijās redzēsim, kādas spēles dalībnieces radījušas nedēļas laikā.

Šī nedēļa paredzēta 8-12 gadus vecām meitenēm.

Digitālais mārketings un sociālie tīkli

Pievienojies digitālā mārketinga un sociālo tīklu nedēļai no 7. līdz 11. augustam un uzzini, kas ir jāzina un jāprot, lai darbotos digitālā mārketinga un sociālo tīklu profesijā! Kopā ar pieredzējušiem komunikācijas speciālistiem spersim pirmos soļus digitālajā mārketingā, kā arī noskaidrosim, kādi pienākumi un kādi izaicinājumi ir uzņēmuma sociālo tīklu un digitālā satura pārvaldītājam. Nedēļas garumā strādāsim platformā Canva, veidojot saturu vietnēm Facebook un Instagram dažādiem uzņēmumiem, izmantosim arī mākslīgā intelekta rīkus! Noslēguma dienā komandās varēsi prezentēt paveikto.

Pēc nometnes Tu pratīsi:
– Izveidot logo, reklāmas baneri, plakātu vai citu vizuālo materiālu;
– Sagatavot bildes un tekstus Facebook un Instagram postiem;
– Izveidot animētus postus, storijus un reelus;
– Apstrādāt video Canva vidē;
– Saplānot sociālo tīklu satura kalendāru un saskaņot to ar savu komandu.

Šī nedēļa paredzēta 12-16 gadus vecām meitenēm.

14.08.2023 - 18.08.2023

Ievads programmēšanā

Pievienojies Programmēšanas nedēļai no 14. līdz 18. augustam un uzzini, kas slēpjas datorā, kā tas darbojas un kā domāt par programmēšanu! Kopā ar citām meitenēm un pieredzējušiem programmētājiem apgūsim programmēšanas pamatus.

Fināla prezentācijās redzēsim, ko dalībnieces radījušas nedēļas laikā.

Šī nedēļa paredzēta 8-12 gadus vecām meitenēm.

Spēļu dizains un programmēšana

Pievienojies spēļu dizaina un izstrādes nedēļai no 14. līdz 18. augustam un uzzini, kas ir jāzina un jāprot, lai radītu spēles! Kopā ar pieredzējušiem spēļu veidotājiem apgūsim visus spēles veidošanas soļus, no stāsta, tēlu izstrādes, dizaina, grafikas, līdz pat prototipēšanai un programmēšanai.

Fināla prezentācijās redzēsim, kādas spēles dalībnieces radījušas nedēļas laikā.

Šī nedēļa paredzēta 12-16 gadus vecām meitenēm.

Vēlaties pieteikties?

Vasaras skola notiks 2 nedēļas darba dienās no 9:00-16:30. Katru nedēļu būs viena tēma, meitenes var piedalīties kā vienā, tā abās no nedēļām, atbilstoši savam vecumam un interesēm. Tās nebūs savstarpēji saistītas. Mēs dosimies vietējo tehnoloģijas un zinātnes uzņēmumu apmeklējumos, kā arī sadarbosimies ar universitātes programmām un apvienosim mentālo darbu ar saistītām fiziskām aktivitātēm ārpus telpām.

Izmaksas ietver:
– pusdienas un divas uzkodu reizes dienā
– visu materiālu, pasniedzēju un transporta nodrošinājumu
– telpas un visu nepieciešamo mācību norisei

Saskaņā ar pētījumiem, meitenes “zaudē interesi” par zinātni un tehnoloģijām posmā no 3. līdz 6. klasei un tas turpinās arī katru gadu pēc tam. Lai veicinātu ieinteresētību un aizraušanos ar eksaktajām zinībām šī vecuma meitenēm, mēs vēlamies organizēt vasaras skolu meitenēm par tehnoloģijām un zinātni. Viņas mācīsies un aizrausies, pašas pat nejūtot, ka notiek mācīšanās process.